základní škola

Zahájení školního roku 2020/2021

Vážení rodiče a žáci,

příští týden nám začne nový školní rok. Doufáme, že bude klidnější než ten předchozí. V následujícím článku zveřejňujeme aktuální Pokyny pro provoz školy ve školním roce 2020/2021, které vycházejí z aktualizovaného manuálu vydaného MŠMT.

Shrnuli jsme zde základní body a pravidla pro zajištění bezpečného provozu školy. Organizačně nelze zajistit veškerá doporučení, aby se děti 1. a 2. stupně, případně jednotlivých tříd/skupin nesetkávaly v prostorách školy/školního areálu. Díky zkušenostem z loňského druhého pololetí (dobrovolné docházky do školy) věříme, že chod a organizaci školy společně zvládneme. Hodně záleží na vzájemné komunikaci a zodpovědném chování nás všech – žáků, učitelů i rodičů.

Upozorňujeme, že vyšla v platnost i případná varianta povinné distanční výuky v případě, kdy to hygienická situace a s ní spojená mimořádná opatření budou vyžadovat.

Vzhledem k tomu, že se epidemiologická situace velmi rychle mění, může se stát, že některé akce, kroužky, výjezdy tříd a další aktivity, mohou být zrušeny nebo přesunuty na jiný termín. Předem děkujeme za pochopení.

Vedení školy

Skip to content Click to listen highlighted text!